Březen 2015

Rochelle Goyle + pizzap

4. března 2015 v 19:56
Dalšííííííí Rochelle + Pizzapppppppppppp ííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :D :D (kámošky by mi řekli shebo hrabe ti :D )Toralei+ Pizzap

4. března 2015 v 19:50
Takže zdravit už vás nebudu zkrátka jsem tu znova jááá!! Ukážu vám Toralei a jako bonus + je upravená v pizzapu snad se vám bude líbit :) . (V pizzapu maluju poprvý takže nic moc)Monster High Toralei Stripe

4. března 2015 v 19:08
Ahojky!!!! Dneska jsem udělala fotečku Toralei v krytu na teblet :D . Doufám že se vám fotečka bude líbit :) .Hihihi Toralei se nám schovala :D . PÁPÁÁÁÁ U DALŠÍHO ČLÁNKU :D .

Nový článek

4. března 2015 v 18:11
affs

Moje přezdívka

3. března 2015 v 19:59
Takže čauky jsem tu opět jááá!! Sice to sem nepatří ale povím vám něco o mé přezdívce. Moje přezdívka je Sheba (vyslovujte Šeba) . Kdo jí vymyslel : CatrineWolf ta jedna čertice!! XDDDDD. Líbí se mi : ano líbí . A na závěr pro zasmání sheba jsou kapsičky pro kočky takže číči číči pojďte si mě sníst XDDDD. Chcete fotku máte jí mít ! :D .
Oujéééééé to jsem malovala kapsičky sheba XDDDDDD. To byl celý ulítlý článek o mé přezdívce pápá příště ! :D

Můj nejoblíbennější lps

3. března 2015 v 14:37
Ahojky jsem tu nová :) . Povím vám něco o mém nejoblíbennějším petshopákovi .Můj nejoblíbennější lps je shorthaircat lépe řečeno lps kočička. Vymněnila jsem jí s catrinewolf je tu také nová :) v podstatě chodíme spolu do školy :D . Lps Kočičku mám asi 2 měsíce a je to moje jediná shorthaircat kterou mám za to vděčím catrinewolf :) . Pojmenovala jsem jí Eveline asi si říkáte: Lps Eveline to je youtuberka (vlastně teď je to Jane) ano říkáte si to správně inspirovala jsem se od youtuberky Lps Eveline :) To byl asi celý příběh mojí kočičky Eveline, a teď na závěr.....UKÁŽU VÁM JEJÍ FOTKU!!Tadááááá tak to je ona :). Snad se vám článek o lps kočičce líbil :) .